Witaj Nieznajomy. Zaloguj się lub Zarejestruj

Produktów szt. Wartość

PRZEJDŹ DO KASY vrozwiń

infolinia 801 000 598 email sklep@sztucer.pl

produkt miesiąca

Bezpieczeństwo

Kupowanie w sklepie Sztucer.pl jest w 100% bezpieczne.

Klienci, którzy dokonują zakupów po raz pierwszy w internecie odczuwają obawy o rzetelność i solidność składanych zamówień.
Rozwiązaniem tych obaw jest dobra marka, z ugruntowaną pozycją na rynku jaką jest sklep Sztucer.pl. Obawy te też rozwiewają klienci, którzy zdobywszy zaufanie do Nas kupują po raz kolejny.

Pod względem bezpieczeństwa i pewności transakcji nie ma żadnej różnicy w porównaniu do tradycyjnego sklepu.
Nasz sklep działa nieprzerwanie od 2005 roku. Współpracujemy z portalem Onet.pl oraz firmą kurierską Kolporter Express. Codziennie realizujemy setki zamówień. W tym długim czasie tysiące klientów z całej Polski oraz zagranicy przekonały się, że zakupy u Nas to wygoda i bezpieczeństwo.

Dowodem na to jest fakt rok rocznego podwajania naszej sprzedaży, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Stosowane przez nas procedury pozwalają nam się cieszyć pełnym zaufaniem nabywców.

Wszystkie towary przed wysłaniem są przez nas sprawdzane pod względem sprawności oraz kompletności wyposażenia. Nie jesteśmy supermarketem, gdzie liczy się tylko masowa ilość sprzedanego towaru.

Wszystkie paczki przez Nas wysyłane przechodzą solidny system pakowania. Nasi pracownicy pakują paczki w solidne kartonowe pudełka, które owinięte są papierem do pakowania lub streczem, a całość zostaje zabezpieczona taśmą klejącą. W ten sposób nie ma żadnych szans, aby podczas transportu osoba niepowołana zdołała niepostrzeżenie dostać się do wnętrza przesyłki.

Co najważniejsze – jeśli okazuje się, że jednak zamówiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, zawsze można go nam odesłać w ciągu 10 dni od jego otrzymania (towar musi być nieużywany). Zwracamy całą należność. Szczegóły tej procedury dostępne są w dziale Zwrot produktu.

Nasze towary są bardzo dobrej jakości i posiadają gwarancję, której okres jest określony w opisie sprzedawanych przez Nas przedmiotów. W przypadku reklamacji gwarancyjnej proszę zapoznać się z działem Reklamacje.